Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.3) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
