Linkit (8.x-4.3) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Attribute
sk: Atribút

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: System
sk: Systém

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Class
sk: Trieda

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Update profile
sk: Aktualizovať profil

en: Profile
sk: Profil

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Entity
sk: Entita

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Attribute settings
sk: Nastavenia vlastností

en: Target
sk: Cieľ

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: Add profile
sk: Pridať profil

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: Saved %label configuration.
sk: Konfigurácia %label uložená.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
