Linkit (8.x-4.3) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Custom
uk: Власний

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: System
uk: Система

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Class
uk: Клас

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Update profile
uk: Скорегувати профіль

en: Profile
uk: Профіль

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Entity
uk: Сутність

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Attribute settings
uk: Налаштування атрибутів

en: Target
uk: Ціль

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: Add profile
uk: Додати профіль

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Add attribute
uk: Додати атрибут

en: Manage attributes
uk: Керування атрибутами

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: No results
uk: Не знайдено

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: Saved %label configuration.
uk: Конфігурацію %label збережено.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: New window (_blank)
uk: Нове вікно (_blank)

en: Top window (_top)
uk: Вікно зверху (_top)

en: Same window (_self)
uk: Поточне вікно (_self)

en: Parent window (_parent)
uk: Батьківське вікно (_parent)

en: Start typing to find content or paste a URL.
uk: Почніть друкувати, щоб знайти вміст або вставте URL-адресу.

en: E-mail @email
uk: Електронна адреса @email

en: Select a linkit profile
uk: Оберіть профіль linkit

en: - Select profile -
uk: - Оберіть профіль -

en: The "id" attribute value
uk: Значення атрибуту "id"

en: The "rel" attribute value
uk: Значення атрибуту "rel"

en: The "title" attribute value
uk: Значення атрибуту "title" (заголовок посилання)

en: The "title" attribute value (auto populated)
uk: Значення атрибуту "title" (автозаповнення
