Linkit (8.x-4.2) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Attribute
gl: Atributo

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Scheme
gl: Esquema

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: User
gl: Usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: System
gl: Sistema

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Profile
gl: Perfil

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Entity
gl: Entidade

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Relationship
gl: Relación

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: About
gl: Información

en: Target
gl: Destino

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Uses
gl: Usos

en: Add link
gl: Engadir enlace

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados

en: Image file settings
gl: Configuración do ficheiro da imaxe

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos

en: Saved %label configuration.
gl: Gardada a configuración de %label.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Start typing to find content or paste a URL.
gl: Empece a escribir para buscar contido ou pegue unha URL.
