Linkit (8.x-4.3) - en to hu translation catalogue (135 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Scheme
hu: Séma

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Id
hu: Azonosító

en: System
hu: Rendszer

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Class
hu: Osztály

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Update profile
hu: Profil módosítása

en: Profile
hu: Profil

en: Front page
hu: Címlap

en: Available tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Entity
hu: Entitás

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Attribute settings
hu: Attribútum beállítások

en: Target
hu: Cél

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Delete profile
hu: Profil törlése

en: Add attribute
hu: Attribútum hozzáadása

en: Manage attributes
hu: Tulajdonságok karbantartása

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Add link
hu: Hivatkozás hozzáadása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Restrict to the selected roles
hu: Korlátozás a kiválasztott szerepkörökre

en: Image file settings
hu: Kép állomány beállítások

en: Accesskey
hu: Hozzáférési kulcs

en: Include unpublished nodes
hu: Rejtett tartalmak befoglalása

en: Saved %label configuration.
hu: %label beállítása elmentve.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Linkit profile
hu: Linkit profil

en: Linkit profiles
hu: Linkit profilok

en: Show pixel dimensions
hu: Pixel méretek mutatása

en: Show thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása

en: Group by bundle
hu: Csoportosítás mezőkötegenként

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (_blank)

en: Top window (_top)
hu: Legfelső ablak (_top)

en: Same window (_self)
hu: Ugyanaz az ablak (_self)

en: Parent window (_parent)
hu: Szülőablak (_parent)

en: Manage Linkit profiles.
hu: <em>Linkit</em> profilok kezelése.

en: Result description
hu: Eredmény leírás

en: E-mail @email
hu: @email email

en: No attributes available.
hu: Nincsenek elérhető attribútumok.

en: Attributes are HTML attributes that will be attached to the insert plugin.
hu: Az attribútumok HTML attribútumok amik hozzá lesznek csatolva a beillesztő beépülőhöz.

en: IMCE integration
hu: IMCE integráció

en: Enable IMCE File Browser in the editor dialog.
hu: IMCE fájlböngésző engedélyezése a szerkesztő párbeszédablakban.

en: Open IMCE file browser
hu: IMCE fájlböngésző megnyitása

en: Add matcher
hu: Illesztő hozzáadása

en: Manage matchers
hu: Illesztők kezelése

en: Administer linkit profiles
hu: Linkit profilok kezelése

en: Matcher settings
hu: Illesztő beállításai

en: You can only select one file.
hu: Csak egy fájl lehet kijelölni.

en: Edit %label profile
hu: %label profil szerkesztése

en: Edit %label matcher
hu: %label illesztő szerkesztése

en: Edit %label attribute
hu: %label attribútum szerkesztése

en: No attribute selected.
hu: Nincs kiválasztott attribútum.

en: Added %label attribute.
hu: %label attribútum hozzáadva.

en: Added %label attribute to the @profile profile.
hu: %label attribútum hozzáadva @profile profilhoz.

en: Are you sure you want to delete the @plugin attribute from the %profile profile?
hu: @plugin attribútum biztosan törölhető %profile profilból?

en: The attribute %label has been deleted.
hu: %label attribútum törlése megtörtént.

en: The attribute %label has been deleted in the @profile profile.
hu: %label attribútum törölve a %profil profilban.

en: The attribute %label has been updated in the @profile profile.
hu: %label attribútum frissítve a %profile profilban.

en: No attributes added.
hu: Nincsenek attribútumok hozzáadva.

en: Matchers
hu: Illesztők

en: No matchers available.
hu: Nincsenek elérhető illesztők.

en: No matcher selected.
hu: Nincs kijelölt illesztő.

en: Added %label matcher.
hu: %label illesztő hozzáadva.

en: Added %label matcher to the @profile profile.
hu: %label illesztő hozzáadva @profile profilhoz.

en: Are you sure you want to delete the @plugin matcher from the %profile profile?
hu: @plugin illesztő biztosan törölhető %profile profilból?

en: The matcher %label has been deleted.
hu: %label illesztő törlése megtörtént.

en: The matcher %label has been deleted in the @profile profile.
hu: %label illesztő törölve @profile profilban.

en: The matcher %label has been updated in the @profile profile.
hu: %label illesztő frissítve @profile profilban.

en: Matcher
hu: Illesztő

en: No matchers added.
hu: Nincsenek illesztők hozzáadva.

en: Save and manage matchers
hu: Illesztők mentése és kezelése

en: The human-readable name of this  profile. This name must be unique.
hu: A profil emberek számára olvasható neve. A névnek egyedinek kell lennie.

en: The text will be displayed on the <em>profile collection</em> page.
hu: A szöveg a <em>profilgyűjtemény</em> oldalon lesz megjelenítve.

en: Created new profile %label.
hu: %label új profil létrehozva.

en: Updated profile %label.
hu: %label profil frissítve.

en: Select a linkit profile
hu: Egy <em>linkit </em>profil kiválasztása

en: - Select profile -
hu: - Profil kiválasztása -

en: Select the linkit profile you wish to use with this text format.
hu: Az ehhez a szövegformátumhoz használni kívánt <em>Linkit</em> profil kiválasztása.

en: The "accesskey" attribute value
hu: Az „accesskey” attribútum értéke

en: Basic input field for the accesskey attribute.
hu: Az „accesskey” attribútum alap bemeneti mezője.

en: Basic input field for the class attribute.
hu: A „class” attribútum alap bemeneti mezője.

en: The "id" attribute value
hu: Az „id” attribútum értéke

en: Basic input field for the id attribute.
hu: Az „id” attribútum alap bemeneti mezője.

en: The "rel" attribute value
hu: A „rel” attribútum értéke

en: Basic input field for the relationship attribute.
hu: A „relationship” attribútum alap bemeneti mezője.

en: Selectlist with predefined targets.
hu: Választólista előre meghatározott célokkal.

en: The "title" attribute value
hu: A „title” attribútum értéke

en: The "title" attribute value (auto populated)
hu: A „title” attribútum értéke (automatikusan feltöltött)

en: Automatically populate title
hu: Cím automatikusan feltöltése

en: Basic input field for the title attribute.
hu: A „title” attribútum alap bemeneti mezője.

en: Result description: @result_description
hu: Eredmény leírás: @result_description

en: Bundle filter: @bundle_filter
hu: Mezőköteg szűrő: @bundle_filter

en: Group by bundle: @bundle_grouping
hu: Csoportosítás mezőkötegenként: @bundle_grouping

en: Restrict to the selected bundles
hu: Korlátozás a kiválasztott mezőkötegekre

en: If none of the checkboxes is checked, allow all bundles.
hu: Ha egyik sincs bejelölve, mindegyik mezőköteg engedélyezve lesz.

en: Show image dimensions: @show_image_dimensions
hu: Képméretek mutatása: @show_image_dimensions

en: Show image thumbnail: @show_image_thumbnail
hu: Bélyegkép mutatása: @show_image_thumbnail

en: Thumbnail style: @thumbnail_style
hu: Bélyegkép stílusa: @thumbnail_style

en: Extra settings for image files in the result.
hu: Az eredményben található képfájlok külön beállításai.

en: Include unpublished: @include_unpublished
hu: Rejtett tartalmak befoglalása: @include_unpublished

en: In order to see unpublished nodes, the requesting user must also have permissions to do so.
hu: Ahhoz, hogy a rejtett tartalmak láthatóak legyenek, a kérő felhasználónak megfelelő jogosultságokkal is kell rendelkeznie.

en: Role filter: @role_filter
hu: Szerepkör szűrő: @role_filter

en: Include blocked users: @include_blocked
hu: Zárolt felhasználók befoglalása: @include_blocked

en: If none of the checkboxes is checked, allow all roles.
hu: Ha egyik sincs bejelölve, mindegyik szerepkör engedélyezve lesz.

en: Include blocked user
hu: Zárolt felhasználók befoglalása

en: In order to see blocked users, the requesting user must also have permissions to do so.
hu: Ahhoz, hogy a zárolt felhasználók láthatóak legyenek, a kérő felhasználónak megfelelő jogosultságokkal is kell rendelkeznie.

en: Linkit result thumbnail
hu: Linkit eredmény bélyegkép

en: Please select the linkit profile you wish to use.
hu: Ki kell választani a használni kívánt <em>Linkit</em> profilt.

en: Profile dropdown
hu: Profil legördülő

en: List of profiles
hu: Profilok listája
