Linkit (8.x-4.4) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Title
nn: Tittel

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Class
nn: Klasse

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Front page
nn: Framside

en: Edit Link
nn: Rediger lenke

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
