Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો
