Linkit (8.x-5.0-beta10) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: System
ast: Sistema

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Profile
ast: Perfil

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
