Linkit (8.x-5.0-beta10) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: System
eo: Sistemo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Profile
eo: Profilo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu

en: Contact form
eo: Kontakta formularo
