Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Default
ast: Predefiníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: System
ast: Sistema

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
