Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: System
bg: Система

en: Front page
bg: Начална страница
