Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: System
eo: Sistemo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo
