Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: System
fi: Järjestelmä

en: Front page
fi: Etusivu

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL
