Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: System
gl: Sistema

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: - Select -
gl: - Seleccione -
