Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Default
id: Bawaan

en: System
id: Sistem

en: Front page
id: Halaman depan

en: - Select -
id: - Pilih -
