Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Email
it: E-mail

en: System
it: Sistema

en: Front page
it: Prima pagina

en: - Select -
it: - Scegliere -
