Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Default
ja: デフォルト

en: Email
ja: メール

en: System
ja: システム

en: Front page
ja: フロントページ

en: - Select -
ja: - 選択 -
