Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: System
ps: سيستم

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: - Select -
ps: - غوره -
