Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: System
ru: Система

en: Front page
ru: Главная страница

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: No results
ru: Нет результатов

en: Canonical URL
ru: Канонический URL
