Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
