Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: System
ug: سېستىما

en: Front page
ug: باش بەت
