Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Default
uk: Базово

en: Email
uk: Електронна пошта

en: System
uk: Система

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: No results
uk: Не знайдено

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: E-mail @email
uk: Електронна адреса @email
