Linkit (8.x-5.0-beta5) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye

en: Contact form
ht: Fòmilè kontak
