Linkit (8.x-5.0-beta5) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: System
ne: प्रणाली

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
