Linkit - Enriched linking experience (8.x-5.0-beta7) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: System
bo: མ་ལག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Restrict to the selected roles
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག

en: Include unpublished nodes
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད་པའི་སྦྲེལ་གནས་ཀྱང་འདུས་པ

en: Saved %label configuration.
bo: %label་ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Linkit profile
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Linkit profiles
bo: Linkit སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ

en: Show pixel dimensions
bo: བརྙན་རྒྱུའི་ཚད་སྟོན་པ

en: Group by bundle
bo: ཕྱོགས་སྡོམ་ལ་བསྟུན་ནས་ཁག་བགོ་བ

en: Manage Linkit profiles.
bo: Linkit ཡི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ་དོ་དམ་བྱེད་པ།

en: E-mail @email
bo: @email་ལ་གློག་ཡིག་སྐུར
