Linkit (8.x-5.0-beta8) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: System
bn: সিস্টেম

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
