Linkit (8.x-5.0-beta12) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Save
hr: Spremi

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: System
hr: Sustav

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Profile
hr: Profil

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Contact form
hr: Kontakt obrazac

en: Image file settings
hr: Postavke Slikovnih datoteka

en: Saved %label configuration.
hr: %label postavke spremljene.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
