Linkit (8.x-5.0-beta5) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: System
fa: سیستم

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: Entity
fa: عنصر

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Edit profile
fa: تدوین پروفایل

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Contact form
fa: ورقه تماس

en: Saved %label configuration.
fa: پیکربندی %label ذخیره شد.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Weight for @title
fa: وزن @title
