Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Link
be: Спасылка

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Add link
be: Дадаць спасылку
