Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Delete
nn: Slett

en: Link
nn: Lenke

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
