Linkit Custom Link (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Query
pt: Consulta

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Add link
pt: Adicionar link

en: Fragment
pt: Fragmento

en: Route name
pt: Nome da rota
