Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Password
be: Пароль

en: URL
be: Спасылка

en: User
be: Карыстальнік

en: Custom
be: Паводле настроек

en: General
be: Агульны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
