Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User
el: Χρήστης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
el: Δώστε μία λίστα λέξεων, χωρισμένων με κόμματα, που περιγράφουν την προβολή σας.
