Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Password
gl: Contrasinal

en: User
gl: Usuario/a

en: Custom
gl: Personalizado

en: General
gl: Xeral

en: Default value
gl: Valor predefinido
