Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Password
he: סיסמה

en: URL
he: כתובת URL

en: User
he: משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Text value
he: ערך טקטואלי
