Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Password
is: Lykilorð

en: URL
is: vefslóð

en: User
is: Notandi

en: Custom
is: Sérsniðið

en: General
is: Almennt

en: Default value
is: Sjálfgildi
