Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: General
kn: ಜನರಲ್
