Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: User
mr: सदस्य

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
