Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Password
oc: Senhal

en: User
oc: Utilizaire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Default value
oc: Valor per defaut
