Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Password
ro: Parolă

en: User
ro: Utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Text value
ro: Valoare text

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
ro: Introduceți o listă de cuvinte separate de virgule pentru a descrie view-ul dumneavoastră.
