Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Password
sv: Lösenord

en: User
sv: Användare

en: Custom
sv: Anpassad

en: General
sv: Allmän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Text value
sv: Textvärde

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av ord för att beskriva din vy.
