Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Password
az: Parol

en: User
az: İstifadəçi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət
