Linkit Sharepoint (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Password
pt: Senha

en: User
pt: Usuário

en: Custom
pt: Personalizado

en: General
pt: Geral

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Text value
pt: Valor de texto

en: Enter a comma-separated list of words to describe your view.
pt: Forneça uma lista de palavras separadas por vírgula para descrever sua view.
