Linky (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: About
be: Аб

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення

en: Revision user
be: Карыстальнік версіі

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.

en: The time that the current revision was created.
be: Час калі бягучая версія была створаная.

en: The user ID of the author of the current revision.
be: Ідэнтыфікатар аўтара бягучай версіі.

en: Revision create time
be: Час стварэння версіі

en: Default revision
be: Прадвызначаная версія

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
be: Прадвызначаны пераклад
