Linky (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Author
fa: نویسنده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Link
fa: پیوند

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: author
fa: نویسنده

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Email addresses
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی

en: About
fa: درباره

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Follow
fa: دنبال کن

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی
