Linky (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Edit
nl: Bewerken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: author
nl: auteur

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: About
nl: Over

en: Link title
nl: Linktitel

en: Follow
nl: Volgen

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Revision user
nl: Versie gebruiker

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: The time that the current revision was created.
nl: Het tijdstip waarop de huidige revisie is aangemaakt.

en: The user ID of the author of the current revision.
nl: Gebruikers ID van de auteur van de huidige versie.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
nl: De entiteitreferentie (%type: %id) bestaat niet.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
nl: Er kan niet worden verwezen naar deze entiteit (%type: %label).

en: Revision create time
nl: Versie aanmaaktijdstip

en: Default revision
nl: Standaardrevisie

en: A flag indicating whether this was a default revision when it was saved.
nl: Een vlag die aangeeft of dit een standaardrevisie was toen hij opgeslagen werd.
