Linky (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
