Linky (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Link
th: ลิงค์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Link URL
th: ลิงค์ URL

en: author
th: ผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Revision log message
th: การแก้ไขการบันทึกข้อความ

en: Briefly describe the changes you have made.
th: อธิบายการเปลี่ยนแปลงที่คุณได้ทำ

en: The time that the current revision was created.
th: เวลาการแก้ไขล่าสุด

en: The user ID of the author of the current revision.
th: การแก้ไขรหัสผู้ใช้ล่าสุด
