Linky (8.x-1.0-alpha10) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
