Linky (8.x-1.0-alpha10) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: author
et: autor

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Revision user
et: Versiooni kasutaja

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: The time that the current revision was created.
et: Aeg mil praegune versioon loodi.

en: The user ID of the author of the current revision.
et: Praeguse versiooni autori kasutaja ID.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
et: Viidatud olemit (%type: %id) ei eksisteeri.

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
et: Olemile (%type: %label) ei saa viidata.

en: Revision create time
et: Versiooni loomisaeg

en: Default revision
et: Vaikereadaktsioon
